هدف ما از ایجاد راه حل های مبتنی بر فناوری اطلاعات نه تنها از بین بردن نیروهای انسانی نیست بلکه دانش خود را بصورت قابل درک در اختیار همگان قرار خواهیم داد ، تا مشکلات کاری را آن طور که خود می پسندند برطرف نمایند.


پیامک صوتیتبلیغات تلفنی


نظرسنجی تلفنی

» نـسـخـه اسـتـانـدارد - کد صفحه : 4

نسخه استاندارد پورتال کیمیا

نسخه استاندارد، راه حلی مناسب برای شرکت ها و سازمان های کوچک و متوسط برای مدیریت و ارائه خدمات و اطلاعات به مخاطبین به شمار می رود. در یک مثال کلی یک شرکت نیاز به حضور های متفاوتی در پهنه وب دارد: "یک کارکرد برای ارتباطات ایمن با شرکای تجاری و کارکردی عمومی به منظور نسخه استاندارد" نگارش استاندارد پورتال کیمیا تمامی کارکردهای فوق را به صورت یکپارچه و در یک لایه به شرکت ها ارائه کرده است. با توجه به هزینه پایین پیاده سازی و نصب این نگارش، نگارش استاندارد از پورتال کیمیا ضمن اینکه می تواند اهداف اطلاع رسانی شرکت ها و سازمان ها را پوشش دهد می تواند انتخاب مناسبی برای شرکت ها و سازمان های کوچک و متوسط باشد. 

نرم افزار کیمیا سی ام اس، شامل سامانه ای جامع برای ساخت، طراحی و مدیریت پورتال های شخصی و بلاگ های اینترنتی می باشد. نرم افزار پرتال شخصی با انعطاف پذیری بسیار بالا و پیکربندی چند لایه، امکان توسعه و مدیریت بخشهای مختلف پورتال را به صورتی پیشرفته وقابل انطباق با نیازهای شما فراهم می نماید به گونه ای که کلیه امکانات و ویژگی های پورتال شخصی، قابل ویژه سازی و اختصاصی سازی بوده و می توان نوع ارائه و گردش اطلاعات وش امکانات سیستم را کاملا متناسب با نیازها کرد.

    سیستم مدیریت محتوا کیمیا از این پس نیز برای ساده‌تر ششدن متن و خوانایی بیشتر به جای اصطلاح طولانی «سیستم‌ مدیریت محتوا کیمیا» سعی می‌کنیم از CMS استفاده کنیم در حقیقت یک نوع از نرم‌افزار‌های کامپیوتر هستند که به کاربرانشان اجازه‌ی مدیریت محتوای دیجیتالی را می‌دهند. یک CMS امکاناتی برای ساماندهی، کنترل و نشر حجم عظیمی از اطلاعات دیجیتالی، شامل مستندات، راهنماها، اخبار، تصاویر و... را فراهم می‌کند.CMSها انواع مختلفی دارند منظور WebCMS است.  

        مزایای CMS در موارد نادری ممکن است سایتی که می خواهید در بستر سیستم های مدیریت محتوا قابل تعریف نباشد که طبیعتا نیاز به برنامه نویسی اختصاصی آن دارید. ولی در اکثر مواقع سایتی که می خواهید، با استفاده از CMS ها قابل اجراست.

         مزایای استفاده از پرتال کیمیا سی ام اس، نسبت به طراحی سایت اختصاصی عبارت اند از:

        1
. صرفه جویی در زمان ایجاد و بروزرسانی وب سایت ها
        2
. پشتیبانی مطمئن تر
        3
. انعطاف پذیری بیشتر
        4
. امنیت بالاتر وب سایت

        گروه متخصص طراحی و برنامه نویسی وب شرکت داده پرداز کیمیا آماده است که با ساخت وب سایت خاص کسب و کار شما، حضورتان را در شبکه جهانی وب  واقعیت بخشد. کلیه برنامه های وب سایت و برنامه های کاربردی تحت وب که توسط شرکت داده پرداز کیمیا ارائه می شوند، با استفاده از فناوری قدرتمند Php و JavaScript و CSS و بانکهای اطلاعاتی MS SQL Server و MS Access و Oracle و
#C نوشته می شوند که بر روی سرورهای امن و قدرتمند ویندوز قابل پیاده سازی می باشند. سرعت بالا درهنگام اجرا و امنیت از دیگر قابلیتهای برنامه های طراحی شده بوسیله Php و...  می باشند.